Студенти освітньо-кваліфікаційного рівня “Спеціаліст” разом з доцентами Соболтою А.Г. та Данковичем Р.С. здійснили захоплюючу навчальну екскурсію у приватний зоопарк “Лімпопо”, що знаходиться в с. Меденичі, Дрогобицького району.

“Лімпопо” – це перший і на даний час єдиний зоопарк у Львівській області, в якому проживає більше, ніж 500 тварин – представників різних видів фауни з різних континентів світу, в тому числі з Південної Америки, Африки й Австралії. Територія зоопарку складає близько чотирьох гектарів. Більшість тварин проживають у просторих вольєрах, наприклад: білі та амурські тигри, лами, полярні вовки, білі леви, ягуари, верблюд, гімалайський ведмідь. Радують вухо сотні пташиних голосів та весела гра мавп, лемурів, сурикатів та багатьох інших тварин, які майже ручні і звикли до працівників.

Під час екскурсії студенти почерпнули багато знань про життя хижих тварин і птахів. Лікар ветеринарної медицини Валерій Мацюк розповів про випадки інвазійних захворювань, особливості дегельмінтизації та вакцинації тварин, використання транквілізаторів, надання хірургічної допомоги, тощо.

Засновники та співвласники зоопарку Сергій Костів та Олександр Метелиця наводили приклади клінічних випадків, ділились інформацією про особливості ведення справи, карантинування, розведення тварин і запрошували до співпраці активних, талановитих студентів, які хотіли би в подальшому працевлаштуватись.

Якщо Ви хочете цікаво і пізнавально провести день то завітайте в зоопарк і не пошкодуєте !