24 – 27 квітня 2017 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті (м. Кам’янець-Подільський) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Ветеринарна медицина». Серед десяти факультетів ветеринарної медицини вищих навчальних закладів України, представники нашого університету у напруженій боротьбі вибороли друге загальнокомандне місце.

Нашу команду представляли студенти 4-го курсу Гудзій Романія, Стронський Іван, Портенко Марта і доцент кафедри паразитології та іхтіопатології Соболта Андрій. Наші студенти легко справились із завданнями і проявили свої найкращі теоретичні знання з “Паразитології та інвазійних хвороб тварин”, “Ветеринарно-санітарної експертизи”, “Патологічної анатомії та розтину сільськогосподарських тварин” та практичні навики з “Епізоотології та інфекційних хвороб тварин”, “Акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин”.

Крім того, Портенко Марта виборола друге індивідуальне місце.

Висловлюємо щиру подяку відповідальним викладачам кафедр факультету ветеринарної медицини за якісну підготовку команди.

Також, учасники олімпіади в рамках культурної програми, відчувши дух середньовічного міста, були захоплені вдалим поєднанням міцних оборонних мурів міста, Старого замку (XII–XVIII ст.) та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Побувавши у фортеці відвідали чимало експозицій, вже вкотре пересвідчившись у величі історії нашої країни.