Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

З 11 по 15 квітня 2017 р. на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади. Наш університет представляли студенти 2 курсу факультету ветеринарної медицини: Ковба Анастасія Ігорівна, Комар Катерина Андріївна, Михайлов Андрій Русланович та доцент кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С. В. Стояновського Коломієць Ірина Анатоліївна.

Незважаючи на складність при підготовці та написанні кожного з трьох турів олімпіади, студенти із керівником відвідали мальовничі краєвиди Миколаївщини, найстаріший у Європі і найбільший в Україні зоопарк та Миколаївський обласний краєзнавчий музей «Старофлотські казарми».

Щиросердечно вітаємо студентку 2 курсу ФВМ Ковбу Анастасію Ігорівну за перемогу та нагородження дипломом другого ступеня на Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Біологія» (секція «Біологія тварин»).

За активну участь у проведенні другого етапу олімпіади пам’ятні відзнаки отримали і викладачі.