14.03.2017 р. завідувач кафедри мікробіології та вірусології, професор університету Семанюк В.І. і доцент кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни та загальної ветеринарної профілактики Салата В.З. відвідали один із найстаріших навчальних закладів нашого регіону – Бучацький коледж Подільського державного аграрно-технічного університету.

Вони зустрілися з керівництвом коледжу, директором Леськівим І. Ю. і заступником директора з навчальної роботи, випускником нашого університету, Семенківим М. Ю. Ними також проведено агітаційно-інформаційну роботу серед випускників коледжу: була подана інформація про навчальний заклад, ознайомлено з правилами прийому та програмами вступних випробувань, забезпечено інформаційною продукцією, надано консультації щодо умов вступу до Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького.