Кафедра технології виробництва продукції дрібних тварин

В.о. завідувача кафедри, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Періг Д.П

На запрошення президента спілки пасічників Кракова Юзефа Буковького, доцент кафедри технології виробництва дрібних тварин Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького Ковальський Юрій Володимирович провів у Польщі кілька лекцій на тему: «Хвороби медоносних бджіл» для пасічників-практиків. Після виступу проведено дискусію пов’язану з впливом деяких речовин на збудника Нозематозу Nosema cerana. У цьому заході прийняло участь більше 60 бджолярів.

Відвідав Краківський сільськогосподарський університет імені Гуго Коллантая.

Провів зустріч з викладацьким складом кафедри біотехнології і садівництва.

Це сприяло налагодженню співпраці між кафедрами Кракова і Львова.

Професор Кристина Чеконська поділилась досвідом як проводять навчання для студентів з дисципліни “Технологія виробництва продукції бджільництва”. При цьому науковці проводять дослідження впливу біологічно-активних речовин бджолиного обніжжя, маточного молочка та меду.