Кафедра технології виробництва продукції дрібних тварин

В.о. завідувача кафедри, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Періг Д.П

Серед студентів-гуртківців у відділі бджільництва кафедри технології виробництва продукції дрібних тварин навчаються і дівчата.

Керує майбутніми спеціалістами асистент кафедри Дружбяк А.Й., досвідчений бджоляр.У такий спосіб викладачі відділу бджільництва спростовують тезу про те, що це виключно чоловіча справа. При бажанні і правильному методичному підході формують високоінтелектуальних фахівців.

На світлинах показано як студенти проводять дослідження впливу пробіотиків на фізіологічні показники бджолиних сімей. Незважаючи на зниження температури зовнішнього середовища у гніздах бджолиних сімей відбувається ріст молодих особин. До біологічних особливостей онтогенезу медоносних бджіл є стабільність показників мікроклімату. Зокрема, температура інкубації розплоду коливається в межах 34-35° С.

При огляді сімей студенти-магістри біолого-технологічного факультету Петько Марія, Мудра Божена, Федак Василина виявили позитивну динаміку розвитку.

Підготував доцент кафедри Ковальський Юрій.