Кафедра водних біоресурсів та аквакультури

Божик Володимир Йосипович
  завідувач кафедри, кандидат біологічних наук, доцент

25-27 квітня 2017 р. на факультеті тваринництва та водних біоресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Водні біоресурси та аквакультура».
В олімпіаді взяли участь представники з вищих навчальних закладів Львова,Києва,Білої Церкви, Вінниці,Дніпра,Рівного, Херсону, Одеси Харкова.За звання найкращого змагалися 27 переможці перших етапів з 9 вишів, а саме: Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З. Ґжицького, Національний університет водного господарства та природокористування, Вінницький національний аграрний університет, Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, Харківська державна зооветеринарна академія, Херсонський державний аграрний університет, Одеський державний екологічний університет, Білоцерківський національний аграрний університет та господарі змагань – НУБіП України.

Наш університет представляли студенти за напряму підготовки «Водні біоресурси та аквакультура» Тибінка Андрій, Михайлів Юрій, Дівонька Михайло та доцент кафедри водних біоресурсів та аквакультури Пукало Петро Ярославович.

Щиросердечно вітаємо Тибінку Андрія Романовича – нашого студента 4 курсу біолого-бехнологічного факультету, який посів друге місце в індивідуальному заліку та нагороджений дипломом.

На урочистості з нагоди завершення олімпіади завітав ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Звертаючись до загалу, він зазначив, що спеціальність, яку обрали учасники – надзвичайно затребувана державою і суспільством. Зазначена галузь – перспективна і має ще багато нереалізованих можливостей та потенціалу. Якою вона має бути, у чому її резерви, протягом двох днів, вирішуючи теоретичні і практичні завдання, відповідали саме учасники олімпіади. Ректор висловив переконання, що наша країна подолає усі труднощі, тому що має таку талановиту молодь.