Кафедра водних біоресурсів та аквакультури

Божик Володимир Йосипович
  завідувач кафедри, кандидат біологічних наук, доцент

Потепліло… Усе навкруги змінюється, зеленіє.Повертаються птахи до покинутих на зиму гнізд. Знову оживають водойми. Добавилося роботи і у рибоводів. Починає нереститися риба…
Асистент кафедри водних біоресурсів та аквакультури Ольга Яремко організувала поїздку студентів 4 курсу БТФ за напрямом підготовки «Водні біоресурси та аквакультура» у рибне господарство «Добротвірськийрибзавод». Нашу ідею підхопили й інші викладачі кафедри - доцент П.Пукало, асистенти О.Божик і С.Кравець, залучивши до поїздки своїх студентів. Бажаючих поїхати у господарство виявилося більше, ніж міг вмістити університетський автобус.

Завдяки завідувачу кафедри Володимиру Йосиповичу Божику, який напередодні домовився про поїздку, працівники господарства нас чекали і щиро поділилися умовами проведення виробничих процесів.Михайло Іванович (досвідчений працівник господарства) із задоволенням розповів студентам про весняну нерестову компанію та відтворення риби у природних та індустріальних умовах.

Студенти ознайомилися з процесами запліднення та стимуляції плідників, забором статевих продуктів, а також із етапами розвитку ікри, витримування її у апаратах різних конструкцій, підрощуванняпередличинок та вирощування мальків і цьоголіток коропових прісноводних риб.

Поїздка виявилася інформаційно наповненою, професійно надзвичайно цікавою і по дружньому теплою, єдине що трохи завадила похмура та дощова погода.

Допис підготувала О.Яремко