Кафедра водних біоресурсів та аквакультури

Божик Володимир Йосипович
  завідувач кафедри, кандидат біологічних наук, доцент

28 квітня 2017 року в конференц-залі ТзОВ «РСП «Шувар» проведена конференція «Рибне господарство України – реалії, надії та сподівання». У конференції взяли участь викладачі кафедри водних біоресурсів та аквакультури та студенти 2 і 4 курсівбіолого-технологічного факультету за напрямом підготовки «Водні біоресурси та аквакультура», рибоводи-господарники та рибоводи-любителі.

Відкривав конференцію директор ТзОВ «РСП «Шувар» Плотиця Ігор Іванович.

Про стан та перспективи рибного господарства України доповідав директор Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, д.с.н., професор, академік НААН України Грициняк Ігор Іванович.

Із розвитком рибництва та аквакультури у Західних областях України ознайомив присутніх завідувач кафедри водних біоресурсів та аквакультури ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького,к.б.н, доцент Божик Володимир Йосипович.

Про сучасний стан холодноводного рибництва та його розвиток у Західних областях України розповів віце-президент української аквакультурної спільноти керівник програми холодноводного рибництва Агенції УкррибаБожик Олег Володимирович.

Представник фірми «Алер-Аква», директор ТзОВЦимбала Галина Богданівна ознайомила рибоводів із програмою годівлі риби кормами їхнього виробництва.

Завідувач кафедри іхтіології та зоології Білоцерківського національного аграрного університету к.в.н. Гриневич Наталія Євгенівна розповіла про аспекти безпечності продукції аквакультури.

Із смачними рецептами рибної кухні (традиційними та новими) ознайомили працівники Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного бізнесу.

Господарі ТзОВ«РПС «Шувар» організували екскурсію по терміналу «Риба та морепродукти», яка включала ознайомлення з новим асортиментом риби та морепродуктів,а також новими умовами та стандартами співпраці.

На нас чекав найширший асортимент риби та морепродуктів у Західній Україні, а також майстер-класи, цікаві презентації, дегустації та шоу від шеф-повара ресторану «Тераса» РоманаГаргаса та багато інших цікавинок.

Цікава і пізнавальна конференція завершилася обговоренням у кафе павільйону «Овочі та фрукти» зафуршетним столом.

Допис підготувала Ольга Яремко.