Кафедра водних біоресурсів та аквакультури

Божик Володимир Йосипович
  завідувач кафедри, кандидат біологічних наук, доцент

Минулого тижня  куратори кафедри водних біоресурсів та аквакультури Сенечин В.В., Янович Н.Є. та Кравець С.І. провели зі своїми студентами виховний захід, у рамках якого демонструвався  науково-пізнавальний фільм «Правда про куріння» та відбулася дискусія навколо проблеми масового поширення цієї шкідливої звички серед молодого покоління.

Фільм «Правда про куріння» здійснює цікавий екскурс в історію паління,  аналізує біографії жертв смертельної пристрасті та сучасне відношення до цієї проблеми, відкриває зв’язок між впливом реклами та ЗМІ на формування залежності серед молоді. В доступній ігровій формі показані хімічні властивості тютюну та його негативна дія на організм.

Інтерв’ю з успішними людьми, які живуть без цигарок, спортсменами та медиками, а також шокуючі кадри операції на легенях курця спонукують молодих людей обирати здоровий спосіб життя.