Кафедра безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві

Чайковський Борис Петрович
Завідувач кафедри Кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії .

Щиросердечно вітаємо Вас зі світлим християнським святом – Воскресінням  Христовим.

Празник Воскресіння Христове Свята Церква називає Торжеством із торжеств, тобто таким Торжеством, вище якого нічого не було, нема й бути не може. Цього дня за свідченням Святої Церкви, небеса достойно веселяться і радіє земля, тому що Христос, встав із мертвих, радість вічна.  Свята Церква закликає людину приєднатися до цього Торжества, тому що це Торжество звершилося заради людини.

У цей великий і святий день преславного і божественного Воскресіння Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа нехай Ваші душі зігріває тепло весняного сонця, у серцях завжди теплиться промінчик надії на краще майбутнє. Хай Господь завжди опікує Вас своєю ласкою, доля буде прихильною, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі. Зичу Вам гарного настрою, міцного здоров'я та здійснення усіх мрій і задумів.

Це привітання хочу закінчити словами Великодньої пісні:

Воскрес Христос, щоб нас спасти,

Щоб ми увірували в Нього.

« За  всі гріхи Ти нас прости», -

Благаєм прощення у Бога.

В страшенних муках умирав

Він на хресті за нас з тобою,

А як воскрес, тоді сказав:

«Стражданні, всі ідіть за мною!»

Ті, що увірували йшли

За Господом своїм Ісусом.

Прости нас, Отче наш, прости

І не введи нас у спокусу.

Ізбави, Боже, усіх нас

Від нечеснот, лукавств, гріхів.

Христос Воскрес!Христос Воскрес!

Щоб кожний знав це й розумів.

«Христос Воскрес!» - говорять всі.

«Христос Воскрес!» - співають всюди.

Христос воістину воскрес!

Радіє вся природа й люди.

Іван Ярошович