Студентам 3 курсу факультету ветеринарної гігієни, екології та права (спеціальність «Екологія») в. о. доцентом кафедри екології та біології  О.В. Мацуською та асистентом Л.М. Максішко було проведено заняття з дисципліни «Методи вимірювання параметрів навколишнього середовища» (тема «Фізичні методи вимірювання параметрів довкілля») на базі Львівського Народного музею метрології та вимірювальної техніки (09.03.2017 р.).
Даний музей функціонує при ДП «Львівстандартметрологія», що є першим та єдиним не лише в Україні, а й на всьому пострадянському просторі. Отже, студенти мали змогу ознайомитись із експозиційним фондом музею, основою якого є вимірювальні прилади, якими користувались метрологічні служби, а також із тими екземплярами, що поступово виходять з ужитку, поступаючись місцем більш сучасному обладнанню.

Вдячні директору музею, п. Сидорко І.І., за деталізацію історії виникнення музею та музейних експонатів, серед яких студенти побачили: еталонні гирі, мікрометри, кронциркулі, нутроміри, засоби вимірювань маси, електро- та радіовимірювальні прилади тощо.