4 квітня 2017 року в університеті було проведено «День кафедри екології та біології». З привітання до гостей та учасників заходу звернувся декан факультету ветеринарної гігієни, екології та права, доцент Пеленьо Руслан Андрійович і завідувач кафедри екології та біології, професор Параняк Роман Петрович.

З привітальним словом виступила також проректор з навчально-методичної роботи, доцент Драч Магдалина Петрівна.
Про навчальну та наукову роботу кафедри та співпрацю з її філіалами кафедри доповіли доценти Янович Денис Олександрович та Грицина Мирослава Романівна. Про наукову співпрацю Яворівського національного природнього парку з кафедрою розповіла начальник наукового відділу Любинець Ірина Павлівна. Перед учасниками заходу виступили колишні викладачі кафедри  - професор Берко Йосип Миколайович, професор Черевко Марія Василівна і доцент Макогон Христина Григорівна. Студенти четвертого курсу Карпяк Марта і Грендиш Роксолана розповіли про професію еколога та навики, здобуті ними під час навчання в університеті.

Цьогорічні випускники освітнього ступеня «бакалавр» зробили дарунок університету – висадили 15 кущів троянд біля пам’ятника лікарю Ветеринарної медицини та акації в парку університету.В святкуванні дня кафедри прийняли участь гості – майбутні абітурієнти університету та студенти Львівського автодорожнього коледжу.