5-7 квітня 2017 р. у м. Києві в межах проекту «Project P633 «Education and Awareness-raising in Ukraine» за підтримки Національної академії наук України, Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, Міністерства оборони Сполученого Королівства, Асоціації біобезпеки України та Науково-технологічного центру України відбувся 3-й Міжнародний симпозіум «Підвищення обізнаності та освіти з біобезпеки та біозахисту в Україні».

Відкрив Симпозіум голова Асоціації біобезпеки України, академік НАН та НАМН України Сергій Васильович Комісаренко. У відкритті 3-го Міжнародного симпозіуму також взяла участь Міністр освіти і науки Лілія Михайлівна Гриневич.

З привітаннями учасників Симпозіуму виступили інші почесні гості. Незабутнє враження залишив також виступ окремої групи Національного заслуженого академічного народного хору імені Григорія Верьовки.

З пленарними лекціями на Симпозіумі виступили: Prof. Malcolm Dando, University of Bradford,UK; Prof. Caitriona McLeish, University of Sussex,UK; Prof. Vladimir Zaviyalov, University of Turku, Finland.

Українські учасники Симпозіуму представляли 21 вищий учбовий заклад України біологічного, медичного, ветеринарного та аграрного профілів. З доповідями на Симпозіумі виступили декан факультету ВГЕП, доцент Пеленьо Р.А. та доцент кафедри екології та біології Янович Д.О., які поділились 8-річним досвідом викладання дисципліни «Біобезпека та біозахист» при підготовці спеціалістів різних напрямів, представили результати впровадження командно-орієнтованої форми навчання при викладанні даної дисципліни та взяли участь в дискусії стосовно розробки навчальних планів підготовки фахівців різних спеціальностей.

Висловлюємо подяку організаторам Симпозіуму за високий рівень проведення, який встиг стати традицією, та всім учасникам за професіоналізм та ентузіазм!

Детальна інформація про проект «Project P633 «Education and Awareness-raising in Ukraine» доступна за посиланням: www.bsseducation.com.ua.