З 19 по 23 червня 2017 року на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права  проходила підсумкова атестація для студентів напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» та спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища», яка складалась із комплексного екзамену із фахових дисциплін та захисту дипломної роботи.

Екзаменаційна комісія під головуванням доктора технічних наук, професора кафедри екології та збалансованого природокористування Національного університету «Львівська політехніка» Мальованого Мирослава Степановича позитивно оцінила відповіді студентів та актуальність усіх дипломних робіт. Усі роботи відповідали профілю галузі, а їх тематика – сучасна, актуальна та різноманітна.

Комісією відмічена висока якість робіт та відмінний захист таких студентів, як Карп’як Марти, Грендиш Роксолани, Базилевич Наталії, Іваш Марти, Чабана Ярослава, Винницької Ірини, Леньо Ольги, Склезя Владислава,  Бориславської Олени-Надії.

Результати складання підсумкової атестації за фахом засвiдчили достатній рівень фахової пiдготовки студентiв, про що свідчить середній бал 4,6.

Деканат факультету та співробітники випускової кафедри екології та біології щиро вітають усіх випускників із успішним завершенням навчання.

Творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.