У рамках вивчення дисципліни «Геологія з основами геоморфології» студенти спеціальності 101 «Екологія» разом із викладачами кафедри екології та біології доцентом Калин Б.М., асистентами Віщур В.Я. та Максішко Л.М.провели лабораторне заняття у Мінералогічному музеї імені академіка Євгена Лазаренка Львівського національного університету імені Івана Франка.
Експозиція музею представлена трьома відділами: систематичною колекцією, колекцією присвяченою властивостям мінералів та тематичною колекцією, які налічують численнізразки мінералів з геологічних утворень України і світу. Головною є стаціонарна експозиція з чотирьох відділів, що відповідають головним напрямам сучасної мінералогії та більшості мінералогічних курсів, які читають у вищих навчальних закладах. У музеї представленій нові мінерали, відкриті впродовж останніх десятиліть, а також рідкісні мінерали або їхні відміни, які були виявлені на території України.

Студенти мали можливість детальніше ознайомитись із фізичними властивостям мінералів, кристалохімічними особливостямиїх будови та умов формування.

Калин Б.М.