У рамках вивчення дисципліни «Геологія з основами геоморфології» студенти спеціальності 101 «Екологія» разом із викладачами кафедри екології та біології доцентом Калин Б.М., асистентами Віщур В.Я. та Максішко Л.М.провели лабораторне заняття у Мінералогічному музеї імені академіка Євгена Лазаренка Львівського національного університету імені Івана Франка.
Експозиція музею представлена трьома відділами: систематичною колекцією, колекцією присвяченою властивостям мінералів та тематичною колекцією, які налічують численнізразки мінералів з геологічних утворень України і світу. Головною є стаціонарна експозиція з чотирьох відділів, що відповідають головним напрямам сучасної мінералогії та більшості мінералогічних курсів, які читають у вищих навчальних закладах. У музеї представленій нові мінерали, відкриті впродовж останніх десятиліть, а також рідкісні мінерали або їхні відміни, які були виявлені на території України.

Студенти мали можливість детальніше ознайомитись із фізичними властивостям мінералів, кристалохімічними особливостямиїх будови та умов формування.

 

Калин Б.М.

load page 0.079645 second, load CPU 0.13