Швидко біжить студентське життя. Лекції, лабораторно-практичні заняття, виїзди на виробництво. Одні теми змінюють інші. Вже недалеко і сесія. Лише встигай слухати, запамятовувати та засвоювати..
На даний час згідно навчального плану студенти 4-го курсу факультету харчових технологій та біотехнології вивчають технологію молочних консервів. Тема  є досить складною, та водночас і цікавою. Тому, використання різноманітних методичних прийомів та методик сприяє не лише кращому засвоєнню студентами програмного матеріалу, але й робить заняття цікавішими а матеріал легшим щодо вивчення.

З цією метою на кафедрі молока і молочних продуктів під керівництвом професора університету Гачака Ю.Р. було проведене комплексне заняття по розрахунках при виготовленні різноманітних згущених молочних консервів та технологічної оцінки відповідних молочних виробів.

Особливий наголос здійснено на вплив правильності та чіткості добору рецептурних складників, правильності їх закладки, ролі наповнювачів у формуванні нормативної органолептики згущених молочних консервів.

Ну а сама дегустаційна оцінка запамятається надовго… Хто ж відмовиться технологічно оцінити згущені молочні консерви…

За результатами проведеного заняття студенти оформлять відповідні звіти, а головне- краще вивчать технологію , грунтовніше засвоять викладений теоретичний матеріал.