Саме таку казкову назву носить одне із Львівських підприємств, яке зовсім недавно відвідали студенти 4-го та 2 курсу  (СП ) факультету харчових технологій та біотехнології (відділення технологія молока і молочних продуктів) разом із професором університету Гачаком Ю.Р.

І знову виробництво... І знову нові практичні кроки у пізнанні своєї професії.. Цього разу студенти знайомились із виробничим процесом  виготовлення спредів.

Як відомо , спред згідно із ДСТУ 4445: 2005  « Спреди та жирові суміші»- це харчовий продукт, що є сумішшю молочного та рослинних жирів із масовою часткою загального жиру  від 5о до 85 % , в якому масова частка молочного жиру становить не менше ніж 25 % від загальної жирової фази продукту, із щільною або мякою консистенцією; з  додаванням численних харчових добавок, наповнювачів , вітамінів.

А скільки смачної та якісної продукції тут виготовляють !

Цього разу студенти побачили у виробничих  цехах та у сучасній виробничій лабораторії фірми «Пан Коцький» велику кількість технологічних новинок, за що завдячують випускнику кафедри технології молока і молочних продуктів Банзеруку Віталію Яковичу, керівнику виробничого віддділу .

Вміле поєднання теоретичних навиків та практики якраз і формує сучасного кваліфікованого спеціаліста. І вже зовсім скоро саме ці студенти із великим зацікавленням знову прийдуть  на «Львівагропродукт» на виробничу практику, а в перспективі, можливою - на роботу!