Отримання якісної та безпечної молочної сировини у сучасних умовах є вкрай важливим завданням як для її виробників, так і для молокопереробних підприємств.
Саме у цьому змогли переконатись наші  «молочники»- студенти 3-го ,1-го- та 1-го СП курсів ( відділення : технологія зберігання, консервування та переробка молока і молочних  продуктів ) , які разом із професором університету Гачаком Ю.Р. провели практичне заняття в умовах виробництва. Особливо велике враження такого роду заняття справляють на першокурсників . Для них тут багато нового, корисного і цікавого. Саме практичні заняття зближують студента із реальним виробництвом, чітко окреслюють існуючі проблеми та шляхи їх вирішення.

Традиційно, на кожній молоко-товарній фермі в спеціальній прибудові посередині корівника, а на великих фермах в окремих приміщеннях, обладнують молочар¬ню. Безпосередньо в умовах ферми проводять первинну обробку молока, яка передбачає очищення його від механічних домішок (фільтрування) та охолодження. Якщо корів доять у стійлах і молоко зливають у фляги, то в горловини фляг вставляють цідилки з фільтрами або обв’язують їх фільтрувальною тканиною. 

Однак, час не стоїть на місці…Тому в Україні, як і в розвинутих країнах  Європи, висувають нові вимоги щодо первинної обробки молока. У першу чергу, це доїння лактуючих тварин в окремих приміщеннях-залах, де є можливість отримувати чисте, високої санітарної якості молоко, вчасно і швидко його охолоджувати та відправляти на подальшу переробку. Саме так працюють у фермерському господарсстві «Лелик» , власником якого є випускник нашого Вузу Лелик Ярослав Григорович. Все тут просто ,надійно та якісно. А проякість молочних продуктів ( кисломолочний сир, йогурти, молоко), які виробляє ФГ «Лелик» годі й говорити…Дегустація вийшла на славу, тай додому студенти поїхали не з пустими руками. Добре, що є такі випускники, які і самі  якісно працюють і студентів допомагають навчити…

load page 0.069323 second, load CPU 0.12