Зовсім недавно ми знайомили наших читачів із проведенням пізнавальних та цікавих дегустацій студентами 3-го курсу ФХТБ різних видів питного молока під час занять із дисципліни «Технології галузі».

І от –виробництво…. Когось воно лякає, а когось дійсно заставляє задуматись над своїм майбутнім, більш активно спробувати себе на  конкретному робочому місці… Зрозуміло такі заняття у цьому лише допомагають студентам.
Згідно навчального плану чергове лабораторне заняття було проведено в умовах Львівського молококомбінату. Кафедра технології молока і молочних продуктів вже тривалий час співпрацює із цим підприємством. Тут завжди сприяють проходженню виробничої практики, радо допомагають у  проведенні виїзних занять. Цього разу заняття проведене  професором університету Гачаком Ю.Р. разом  із працівниками  підприємства. У виробничих цехах підприємства студенти ознайомились із технологією різних видів питного молока та кисломолочних продуктів, особливостями технологічного процесу,  оригінальним обладнанням ,новинками молочного ринку.

Маємо надію, що ТЗоВ  «Прометей» ( Львівський молококомбінат ) буде продовжувати випускати таку потрібну високоякісну натуральну продукцію, а наша взаємовигідна співпраця триватиме і надалі…