6 квітня 2017 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулася Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016–2017 н.р. із галузі «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції».

На конкурс надійшло 255 робіт студентів з 35 вищих навчальних закладів з різних регіонів України, у тому числі дві роботи з Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького.
На Підсумковій науково-практичній конференції виступили 22 студенти з 12 вищих навчальних закладів. Наш університет представляла студентка 4 курсу факультету харчових технологій та біотехнології, напряму підготовки «Харчові технології» Кушнір Ірина з доповіддю «Дослідження властивостей промислово-перспективних штамів мікробіальних культур виділених із традиційної карпатської бринзи» (наукові керівники професор, д.с.-г.н. Цісарик О.Й. та асистент, к.с.-г.н. Сливка І.М.), яка була відзначена дипломом II ступеня.

Вітаємо Ірину Кушнір та наукових керівників з перемогою!!!