Львіварня – це платформа, яка не лише підтримує культурно-мистецькі події Львова, але й сприяє розвитку підприємництва. Саме тут можна дізнатись про секрети приготування Львівського пива, переглянути кадри із старого фільму про батярів з «саундтреком» «Тільки у Львові», а також ознайомитись з технологіями приготування напою. А завершити мандрівку можна у лаунж-зоні за дегустаційним сетом.

Саме у цьому змогли переконатись студенти 3 курсу факультету харчових технологій та біотехнології напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» разом із доцентом кафедри технології молока і молочних продуктів Михайлицькою О.Р та асистентом Мусій Л.Я.

Музейно-культурний комплекс «Львіварня» відкрили в будівлі «Львівської пивоварні» на Клепарівській. Тепер тут не лише музей пива, але й інтерактивна виставкова зала.

На першому поверсі «Львіварні» розмістився інтерактивний музей історії пива, в якому акцент не на документальності, а на тактильності. Тут можна власноруч підпалити древній дерев’яний Львів і побудувати його знову з каменю, протестувати автентичну барну стійку минулого століття, покрутити музичну шкатулку, послухати батярську «Тільку ві Львові» та гімн львівських пивоварів.

Другий поверх розповідає про технологію пивоваріння. Гід відкриває величезний блискучий мідний чан для варіння солоду та хмелю. Під кришкою – екран, на якому відтворюється відео з виробництва пива. В іншому резервуарі через мікроскоп спостерігали з чого складається пиво.

Сходи на третій поверх інтригують стелею, яку можна назвати витвором мистецтва. Відбувається перехід від технологічного й точного до мистецького та творчого, де вирують лінії та форми. Сьогодні тут триває виставка київських художників. На цьому поверсі розташована зона для відвідувачів музею.

Запрошуємо і Вас у мандрівку пивною історією – це треба побачити на власні очі!

load page 0.120261 second, load CPU 0.11