24.11.2017 року було проведене практичне заняття в умовах лабораторії ВСЕ на привокзальному ринку згідно навчальної програми дисципліни «Контроль якості харчових виробництв»  для студентів 2-го курсу СП  факультету харчових технологій та біотехнології під керівництвом професора університету Гачака Ю.Р.  Лабораторія має 2 відділи, де проводяться численні дослідження м’ясних виробів, молочної продукції, меду та інших харчових продуктів.

Лабораторія  ветеринарно-санітарної експертизи на ринках організована відповідно до Закону України "Про ветеринарну медицину" ( 2498-12 ) є сьогодні час структурним  підрозділом (міського управління державної ветеринарної медицини,  районного,міського підприємства (лікарні) державної ветеринарної медицини, районної державної лабораторії ветеринарної медицини). Лабораторія організовується з метою здійснення обов'язкового державного  контролю  на  ринках,  на  яких організована торгівля тваринами,  продуктами  і  сировиною тваринного   та   рослинного походження. Лабораторія в межах своєї компетенції здійснює функції та  повноваження  (міської,  районної державної адміністрації, міської,  районної,  селищної  Рад  народних депутатів,  міського управління,  міського,  районного підприємства, районної державної лабораторії ветеринарної медицини) з питань контролю, організації та проведення   ветеринарно-санітарної експертизи продуктів тваринного  й  рослинного походження,  а  також радіологічного і токсикологічного     контролю    на    ринках,  незалежно від підпорядкування та форм власності.

Висловлюємо щиру вдячність працівникам лабораторії за допомогу в організації та  безпосередньому проведенні  заняття. Повні вражень та збагачені новими знаннями про лікарів ветеринарної медицини, які щоденно несуть тут свою нелегку та відповідальну службу , студенти продовжать навчання.