11-12 грудня на кафедрі технології молока і молочних продуктів відбувся семінар-тренінг для студентів та викладачів на тему: «Отримання якісного молока» (за сприяння Європейського Банку реконструкції та розвитку).

У перший день студенти прослухали лекції від тренерів ЛАДС та КО «Рівноправність» щодо сучасних підходів у виробництві якісного молока. Іван Паньків, Віталій Степанович, Роман Возний та Оксана Сеньків ділилися не лише своїми професійними знаннями, але й цікавими кейсами з професійної практики, що робить семінар ціннішим.

У другий день семінару учасники відвідали молочну ферму сім’ї учасника Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні». Власник ферми Руслан Сало поділився зі студентами своїм баченням організації та розвитку сімейного фермерства на сучасному рівні.

Після чого, студенти і викладачі відвідали лабораторію з якості молока, де мали можливість побачити, як працюють найсучасніші прилади оцінки якості молока, а також як організована робота в сучасній лабораторії.

Семінар-тренінг, без сумніву, став потужним мотиватором для студентів у перспективності обраного фаху.