13 грудня проведене практичне заняття в умовах міні сироварнісупермаркету «Сільпо»зістудентами 2-го курсу СП та 4-го курсу факультету харчових технологій під керівництвом професора університету Гачака Ю.Р. Заняття проведене згідно навчального плану дисципліни «Технологія галузі» ( цикл « технологія сирів ).

Незважаючи на невелику виробничу площу міні-сироварня виготовляє понад 20 найменувань різноманітних сирів . Особливо запамятаються студентам : «Буррата» та «Качокавалло»; «Моцарела Максі та Черрі» ; «Сулугуні» та «Бринза по закарпатськи» ;численні сири із плісенню.

Детально  про їх виробництво із знанням своєї справи та приємним гумором розповіли студентам кваліфіковані сировари та провели дегустацію.

За час відвідання супермаркету «Сільпо» студенти змогли познайомитись із роботою та спеціалізацією численних відділів із продажу  харчових продуктів , виготовлення мясних, кондитерських та хлібобулочних виробів власного виробництва .

«Сільпо́» — торгова мережа продовольчо-промислових супермаркетів в Україні. Заснована в 1998 році, належить торговельній корпорації Fozzy Group. Мережа «Сільпо» одна з перших почала продавати товари під власною торговою маркою в широкому ціновому сегменті. Зараз ці товари приносять мережі 10 % від загального прибутку..

Ця мережа магазинів присутня у в кожному обласному центрі України, у всіх великих містах, а також в багатьох маленьких містечках. Компанія активно  запрошує на роботу студентів ; сприяє проходженню виробничих практик, пропонує гнучкий графік їх роботи та швидке набуття практичних навиків численних професій для студентської молоді.

Слід зазначити, що проведення таких занять стало можливим за рахунок творчої співпраці керівництва факультету харчових технологій та біотехнології і менеждерської служби» «Сільпо».

Висловлюємо щиру подяку за якісну та змістовну організацію проведення занять Бріжанкіній Ользі Константинівні, менеджеру з перосоналу та Лучківу Ігору Михайловичу, керуючому супермаркету та надіємось на подальшу плідну співпрацю.