19 серпня на Львівщині відбувся «День поля - 2015» на тему: «Інноваційні технології вирощування картоплі та моркви». Цього року День поля проводився в Кам’янко-Бузькому  районі і захід складався з двох частин – теоретичної та практичної.
В межах теоретичної частини заходу учасники мали змогу ознайомитися із сучасними системами захисту овочевих культур і картоплі  рослин, які пропoнують на ринку компанія «Байєр Україна», а також дізнатися про насіннєвий матеріал нідерландських компаній «Бейо» та «HZPC».
Практична частина Дня поля відбулася на базі ТОВ «Агро ЛВ Лімітед»,  а її модератором був керівник агрономічної служби підприємства Василь Болехівський. На першому полі  учасники  ознайомилися із технологією вирощування та системою захисту столової картоплі на підприємстві  на прикладі сорту «Мелоді». Слід зазначити, що лише під різними сортами  картоплі на даному підприємстві зайнято понад 1000 га.

На наступному полі учасники заходу мали змогу побачити сучасну техніку – картоплезбиральний комбайн “Grimne” та самохідний обприскувач “Agrifac Condor”, які ефективно використовуються на підприємстві.

 

Крім того була можливість ознайомитися із колекцією сортів чіпсової картоплі від провідних німецьких та нідерландських насіннєвих компаній. Керівник агрономічної служби ТОВ «Агро ЛВ Лімітед» Василь Болехівський докладно розповів про технологічні особливості вирощування і збирання сортів чіпсової картоплі, а також ознайомив присутніх із технологією вирощування різних сортів моркви від насіннєвої компанії «Бейо», яку також впровадило підприємство.

Завершальна частина Дня поля полягала в огляд техніки по сортуванню і пакуванню картоплі та складів для її зберігання на базі підприємства у селі Вирів. Крім сучасних камер для зберігання картоплі у с. Вирів також сучасний елеваторний комплекс підприємства, на якому активно розвантажувався спеціалізований транспорт із зерновими культурами.

Учасники заходу, які прибули з різних регіонів України, мали змогу також більш детально дізнатися про технологічні особливості вирощування картоплі та овочів на конкретних типах грунтів, завдяки фаховій консультації, яку всім бажаючим надавав керівник агрономічної служби ТОВ «Агро ЛВ Лімітед» Василь Болехівський.
Участь у Дні поля прийняли викладачі кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича Василь Чемерис і Дмитро Соломонко.

load page 5.249200 second, load CPU 0.05