10 травня 2017 року у головну читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся Перший студентський біологічний турнір за організації студентського активу біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та студентів факультету харчових технологій та біотехнології за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького.

Турнір проводився з метою сприяння науковому спілкуванню обдарованої  молоді, яка навчається, цікавиться, працює, є дотичною до сфери біологічних наук. Для участі у турнірі було зареєстровано 6 команд. Представниками були дві команди студентів біотехнологів 1-3 курсів: «Без ГМО» (Оля Стахів, Аня Зозуля, Оксана Іванців, Юля Саміло), «Домінанти» (Владислав Капельников, Софія Росоловська, Соломія Чорній, Наталя Галамай, Богдан Пшонюк). Команди сформовано і підготовлено до участі старшим викладачем кафедри біотехнології та радіології Наталією Шемедюк.

Умовами турніру були: представлення доповідей біологічної тематики, зокрема нестандартної, вміле рецензування і опонування доповідей суперників. Наші біотехнологи на відмінно справлялись із цими завданнями, у результаті чого компетентні члени журі біологічного факультету присудили першість команді «Без ГМО», друге - команді «Домінанти».

Молодці! Ви ще раз довели, що кращі! Щасти й надалі! За Вами нові відкриття, успіхи біотехнології, розвиток біологічної науки.