Кафедра публічного управління та адміністрування

завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор
Парубчак Іван Орестович

4 квітня 2017 року студенти факультету економіки та менеджменту Намачинський Олег, Бадзюнь Олена, Власюк Ганна, Гураль Орест, Ковалко Ірина-Марія прийняли участь у IV Міжнародній студентській науковій конференції «Держава, суспільство, економіка і розвиток сучасного світу у Європі, Польщі та землі Любельській», яка проходила у Вищій школі міжнародних відносин і суспільних комунікацій в Хелмі (Республіка Польща).

Ректор доктор Міхал Голось наголосив на важливості долучення студентів до наукових пошуків та дискусій, оцінив зацікавленість та обізнаність українських студентів економічними та суспільними досягненнями Польщі, а також вручив подяки викладачам Матвеєвій М.П., Дадак О.О., Дорош М.М. за наукову роботу зі студентами та підготовку до участі у конференції.

Вітаємо наших студентів та бажаємо нових досягнень.

load page 0.209641 second, load CPU 0.21