Кафедра філософії та педагогіки

Завідувач кафедри філософії та педагогіки,
доктор педагогічних наук, доцент
Смолінська Олеся Євгенівна
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net


З нагоди 175-річчя від часу написання Шевченкова “Катерина” помандрувала до міста, в якому ніколи не бував її автор, через що всім львів’янам було дуже прикро. І от, аби злегка виправити цю історію, дівчина, якій 

Вміла мати брови дати,
Карі оченята,
Та не вміла на сім світі
Щастя-долі дати

прибула до нашого міста. На радощах її поселили у графському палаці, серед великих і досить темних картин з античними сюжетами, серед пишних натюрмортів та важких гардин, серед масивних камінів та люстр, на паркеті, босоніж, іде до нас Катерина. У віночку зі стрічками, невелика, невпевнена, ще закохана, але вже настрашена побаченням зі своїм майбутнім. 

«…Я намалював Катерину в той час, як вона попрощалася з своїм москаликом і вертається в село, у царині під куренем дідусь сидить, ложечки собі струже і сумно дивиться на Катерину, а вона, сердешна, тіль не плаче…, а москаль дере собі, тільки курява ляга; собачка ще поганенька доганя його та нібито гавкає. По однім боці могила, на могилі вітряк, а там тільки степ мріє. Отака моя картина», - писав Тарас Шевченко. 

20 березня навідалися до неї і майбутні маркетологи, зараз - студенти1 курсу факультету економіки та менеджменту, разом із завідувачем кафедри філософії та педагогіки Олесею Смолінською.

Дуже беззахисна і щира, легка і маленька, ніби йде, а ніби й пливе — такою здалася нам Катерина. У палацових покоях вона виглядала напрочуд рідною, наче наважувалася ступити на червону килимову доріжку, але так і не змогла.

А палац велично відчиняв двері новим і новим її гостям, як добре вишколений слуга.

І ми там були, привітали Шевченкову Мадонну із поважною датою читанням уривка поеми із фототипії першого видання “Кобзаря”, поблукали пишними залами, помолилися біля Львівської Богородиці та й щасливо вийшли, залишивши собі прегарний спогад.

load page 0.139690 second, load CPU 0.46