VGEP thumb Кафедра філософії та педагогіки.

 Смолінська Олеся Євгенівна
 завідувач кафедри: доктор педагогічних наук, доцент
Телефон кафедри: (032) 239-26-46
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: philosophy@lvet.edu.ua

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Материнське серце, зранене й оспіване, – як в Івана Світличного «Серце для куль і для рим». Зрешечене ударами долі, серце Лесі Гонгадзе не знало спокою, тепер його поставив на мистецький постамент український режисер В’ячеслав Бігун.
23 і 28 листопада 2017 року в нашому університеті, з ініціативи кафедри філософії та педагогіки та завдяки виразній організаційній роботі старшого викладача Купчак Т.З., відбулися допрем’єрні покази документальної стрічки «Серце мами Гонгадзе». Пані Леся постала перед нами такою, як і була в житті: десь жартівливою, десь драматичною, але завжди – безкомпромісно щирою. Творцям фільму вдалося передати глядачам ту любов, що нею до останнього подиху дихало серце Лесі Гонгадзе. А нам, глядачам, вдалося це відчути.

Зустріч із режисером, В’ячеславом Бігуном, стала тим містком між світом екрану та нашим життям, якого потребують всі, навіть дуже зайняті студенти і безтурботні викладачі. Автор теж не залишився в боргу, зробивши на своїй сторінці у Facebook такий запис: «Несподіванка. Масштаб. Рівень. Класний звук. І щирість молодих сердець і очей. Таким видався допрем'єрний показ нашої стрічки «Серце мами Гонгадзе - Mama's Heart. Gongadze». Це – Львівський національний університет ветеринарної медицини. Дякуємо всім».

Оплески якісній документалістиці, що пролунали в університетській аудиторії, були адресовані як авторам фільму «Серце мами Гонгадзе», так і величі материнства, іменем якої стало ім’я львів’янки Лесі Гонгадзе (з родини Корчак).

Завідувач кафедри філософії та педагогіки Олеся Смолінська

load page 0.080373 second, load CPU 0.12