collage10


27 березня, у неділю,  Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відчинив двері для майбутніх абітурієнтів.

Спочатку в адміністративному корпусі університету відбулося багато презентацій. Тут майбутні вступники могли ознайомитись із  рідкісними книгами з наукової бібліотеки університету, науково-методичною роботою кафедр,науковими досягненнями студентів і викладачів,   сучасним науковим обладнанням, отриманим в рамках міжнародного гранту, який фінансується Європейським Союзом.


Для них виступали викладацькі та студентські художні колективи, а також відбулися презентації студентського профкому, де студенти розповіли про своє дозвілля, а працівники відділу працевлаштування  - про роботу їхнє майбутнє і роботу за фахом.


Об 11 годині факультети та випускові кафедри університету запросили бажаючих вступити до університету до аудиторій, де презентували  відеоролики про навчання, практику та відпочинок сучасних студентів. Тут вони мали змогу поспілкуватись з ректором університету, деканами, завідувачами кафедр. Усі гості також відвідали музеї університету, лабораторії, бібліотеку та оглянули аудиторії. 

load page 5.285729 second, load CPU 0.09