Відбулося третє засідання профспілкового клубу «Нове бачення» у м.Києві, у якому   взяла участь голова профспілкового комітету  студентів та аспірантів нашого університету Мар’яна Пилипів. Як зазначила Мар’яна Пилипів, головна мета діяльності клубу – об’єднання планів та дій профспілкової молоді, пошук нових   шляхів та форм діяльності.

Та попри це молоді профспілкові лідери з усієї України найактивніше обговорювали питання  підняття мінімальної заробітної плати до реального рівня прожиткового мінімуму. Зважаючи на це  ФПУ (Федерація профспілок України) на своєму сайті проводить опитування щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2016 рік.  Кожен, хто вважає, що заробітна плата  має зростати, може долучитись до голосування  http://www.fpsu.org.ua і проголосувати за її розмір, вибравши одну з трьох позицій:

• не нижче фактичного розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи з урахуванням обов’язкових податків та внесків – 3450 грн.
  • не нижче розміру мінімальної зарплати у грудні 2013 року,  збільшеного на індекс споживчих цін за 2014-2015 роки, – 2281 грн.
  •  залишити мінімальну заробітну плату на рівні грудня 2015 року – 1378 грн.