17 травня в клубі Пікассо відбувся конкурс «Міс університету 2017», організований Профкомом студентів та аспірантів та Колегією студентів. 11 дівчат з різних курсів і факультетів  змагалися за звання другої та першої віце міс та міс університету.

Вони дефілювали в спортивних костюмах, українських етнічних вишитих та вечірніх сукнях і купальниках  від спонсорів. Також дівчата відповідали на різноманітні питання від ведучих, демонструючи  свої  інтелект, креативність та почуття гумору.
В перервах між виходами для глядачів виступали запрошені гості.

Перемогу здобула студентка факультету ВГЕП Грендиш Роксолана, 1 віце міс стала Назар Христина, а 2 – Мамчак Христина. Інші дівчата стали переможцями у номінаціях Міс Чарівність, Дружелюбність, Фото, Глядацькі симпатії, Інтелект, Бікіні, Посмішка та Артистичність.

Щиро дякуємо за допомогу в організації ректорату університету, продюсерському центру Alice & Malice, кавярні «Солодка скриня», компанії AVON та іншим, а також студентам-активістам.

Комар Катерина, керівник інформаційного відділу Профкому студентів та аспірантів