17 – 19 травня 2017 року в м. Хмельницький відбулась тринадцята літня Універсіада України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Учасниками змагань стали понад 200 спортсменів з різних ВНЗ України.

Збірна команда Львівщини була представлена двома командами: Львів-1, та Львів-2.

Основу команди Львів-1 складали спортсмени ЛНУВМ та БТ ім. С.З. Гжицького, яка в загальнокомандному заліку серед областей посіла третє місце. Представник команди Львів-1 ст. викладач кафедри фізичного виховання спорту і здоров’я ЛНУВМ та БТ ім. С.З. Гжицького – Семенів Б.С.

Призерами тринадцятої літньої Універсіади України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок стали:

Гурский Віталій – 1місце   ( 2 ФЕМ магістр.)

Шишак Софія – 1 місце (1 ФВГЕП)

Боднар Софія – 2 місце (4 БТФ)

Боднар Стефанія – 3 місце (4 БТФ)

Стадник Віра – 3 місце (3 БТФ)

Боженко Анастасія – 3 місце (1 ФВГЕП)

Кузьо Христина – 3 місце (4 ФВМ)

За крок від медалі був один із лідерів команди студент 4 курсу БТФ Ігор Ярушевський, в поєдинку за бронзову нагороду ведучи в рахунку отримав травму, яка завадила  йому здобути медаль.
На килимі в червоному тріко  майстер спорту України студент ФЕМ, Гурский Віталій, чемпіон Універсіади України – 2017 року.