logo Кафедра права

Андріїв Василь Іванович
 завідувач кафедри: доктор юридичних наук, доцент
Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

29 березня 2017 р. асистент кафедри права Капітан Ольга Ігорівна провела відкрите практичне заняття у студентів 1-го курсу спеціальності 081 «Право» з дисципліни «Судові та правоохоронні органи України».

Заняття відвідали начальник навчальної частини, доцент Костишин Є.Є., а також викладачі кафедри права доцент Захарова О.В. та старший викладач Коверко Ю.А.
Розглядаючи тему «Конституційний Суд України», студенти з викладачем обговорювали питання організації діяльності Конституційного Суду України, знайомилися з порядком його формування, вимогами, що ставляться до кандидатів на посаду судді, підставами припинення повноважень суддів тощо. Цікавими та пізнавальними були доповіді студентів про особливості конституційних судів зарубіжних країн.