logo Кафедра права

Андріїв Василь Іванович
 завідувач кафедри: доктор юридичних наук, доцент
Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

11 квітня 2017 року ст. викладачем кафедри права к.ю.н. – Машталір Х.В. та асистентом кафедри права Карпук В.А., був проведений виховний захід   на тему : «Проблеми захисту прав людини» для студентів 1 курсу спеціальності «Право» факультету ветеринарної гігієни,  екології  та права.

Під час заходу було розглянуто системні проблеми захисту прав та свобод людини і громадянина в умовах розвиту інформаційного суспільства та актуальні питання забезпечення прав громадян  у сфері захисту персональних даних і доступу до публічної інформації.

Окремим питанням постала проблема додержання правової культури і суспільної моралі в інформаційній сфері, насамперед, при користуванні глобальними інформаційними мережами.