logo Кафедра права

Андріїв Василь Іванович
 завідувач кафедри: доктор юридичних наук, доцент
Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Важливе місце у підготовці майбутніх фахівців за спеціальністю 081 «Право» займає співпраця з представниками правоохоронних органів.
Саме тому 12 травня 2017 року на кафедрі права було проведено круглий стіл «Новелізація правоохоронної системи України», в якому взяли участь голова Поліцейської комісії в Управлінні поліції охорони, член Поліцейської комісії в ГУНП у Львівській області В.Я. Марусяк, старший слідчий Личаківського відділу поліції  ГУНП у Львівській області М.М. Шикоряк, викладачі кафедри права, практикуючі адвокати і студенти-правники Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького та Університету Яна Кохановського в Кельцах. Учасники круглого столу обговорили нововведення у правоохоронній системі України, а також ознайомилися з особливостями правоохоронних органів Республіки Польща.