24 липня 2015 р., в Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького (вул. Пекарська, 50) відбулася конференція закриття проекту «Створення ветеринарної школи передових методів діагностики зі спеціалізованими лабораторіями». 

Метою конференції було ознайомлення учасників з основними цілями проекту та очікуваними результатами. Реалізація проекту сприяла розвитку наукової співпраці між університетами у Львові і Любліні; збільшенню взаємного обміну між студентами та науковцями; поліпшенню обміну інформацією між ветеринарними центрами з обох сторін польсько-українського кордону на основі створеної інформаційної системи; розвитку транскордонного співробітництва в галузі захисту здоров’я тварин; підвищенню рівня знань і навичок ветеринарних фахівців у галузі сучасних методів діагностики. 

В рамках проекту було проведено такі практичні курси: 

1. Клінічна лабораторна діагностика у практиці ветеринарного лікаря (13–14 травня 2015 року). В практичних курсах взяло участь 46 учасників. 

2. Основи ехокардіографії у дрібних тварин (15–16 травня 2015 року). В практичних курсах взяло участь 56 учасників, у тому числі 7 учасників з Республіки Польщі. 

 

 

3. Методи специфічної діагностики інфекційних хвороб тварин з використанням полімеразної ланцюгової реакції. Діагностика небезпечних інфекційних хвороб тварин (19–20 травня 2015 року). В практичних курсах взяло участь 32 учасника. 

4. Практичний курс з ультразвукової діагностики вагітності та патології репродуктивної системи у продуктивних тварин (21–22 травня 2015 року). В практичних курсах взяло участь 37 учасників. 

5. Основи ехокардіографії у дрібних тварин (23 травня 2015 року, м. Івано-Франківськ). В практичних курсах взяло участь 10 учасників. 

11–13 червня 2015 року Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького брав участь в USAVA Конгресі в якості основного партнера, де було продемонстровано найновіше обладнання отримане в рамках проекту. 

Учасники конференції закриття проекту «Створення ветеринарної школи передових методів діагностики зі спеціалізованими лабораторіями» мали можливість прослухати курс лекцій, зокрема “Актуальний стан інфекційних захворювань в Україніˮ, “Методи боротьби з інфекційними захворюваннями за допомогою використання пероральних вакцин проти сказу в контексті вимог ЄСˮ, “Найбільш часті патологічні стани, що реєструються під час ультразвукової візуалізаціїˮ, “Діагностика та лікування окремих захворювань у собак, що переносяться кліщами”. 

У конференції приймали участь 50 фахівців ветеринарної медицини, зокрема з Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, Люблінського природничого університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Подільського державного аграрно-технічного університету.

load page 5.162539 second, load CPU 0.07