Вітаю з нашим професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!

Усі, хто присвятив своє життя ветеринарній медицині, обрав цей фах за покликанням, вірно служить йому і надійно охороняє здоров’я людей і тварин.

Вітаю професорів і викладачів нашого університету, які готують майбутніх фахівців, готових до викликів часу і випробувань. Вітаю студентів, які обрали фах ветеринарного лікаря, й готові стати   висококваліфікованими спеціалістами  й іти на певні жертви заради безпеки людства.

Низько вклоняюсь ветеранам галузі, зокрема, нашого університету, які закладали підвалини ветеринарної освіти і науки й досягли визнання як в Україні, так і в світі.

Запевняю, ми – сучасники й наші учні будемо надалі розвивати ветеринарну науку та освіту і  впроваджувати у виробництво передові технології. Адже Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького сьогодні оснащений найновітнішим обладнанням і передовими технологіями для навчання та наукових  досліджень у ветмедицині.

Дякую вам, шановні колеги, за вашу самовіддану працю. Бажаю нових професійних успіхів і відкриттів, добробуту й злагоди в родинах та міцного здоров’я!

Ректор, професор Володимир Стибель