Багатьом людям слово парк асоціюється з тишою, спокоєм і відпочинком. Величні крони дерев навкруги замість дахів будинків , травичка замість бруківки, спів птахів замість шуму транспорту - все це надихає на умиротворення і гармонію з природою.  Попри це, парки Львова потребують постійного ретельного догляду.
30 березня наш університет, зокрема студенти 1 курсу  факультету ветеринарної медицини долучилися до толоки у парку "Знесіння". Парк знаходиться неподалік від центру Львова , є об'єктом природно-заповітного фонду України і, оскільки має загальну площу 312,1га,  до толоки чисельно долучилися студенти багатьох вишів Львова та містяни. Серед них - студенти нашого університету у складі 29 людей разом з заступником декана ФВМ.

Завдяки згуртованості на піднесеному гуморі, у парку "Знесіння" стало набагато чистіше та затишніше)