Профспілковий комітет  студентів і аспірантів ЛНУВМ та БТ імені С.З.Ґжицького  разом із Zoetis&vetbio провів семінар на тему «Інфекційні хвороби собак». До Львова з усієї України завітали п’ять геніальних лекторів: Ольга Полатайко , Дмитро Морозенко,Валерій Скороход, Надія Карась і Тарас Капуза. 

Дерматологія,  гастроентерологія... – не легкі поняття для студента першого курсу. Можу навіть із впевенністю сказати, що 70 % усіх першокурсників навіть не здогадуються, що таке саркоптоз ,або нотоедроз , навіть про демодекоз мало хто чув…Проте усі, хто  захоче у майбутньому працювати саме із дрібними домашніми тваринами, мусить про це знати Адже собачки,котики такі милі та хороші,пухнасті чи гладкошерстні, зі стоячими вухами чи довгими звисаючими.  І уявіть собі гарнесенького спаніельчика, із красивими довгими вушками,із милою мордочкою, вічно позитивну собаку, у якої йде неприємний запах із її прекрасних вушок. Зазвичай господарям неоднаково. Вони щось роблять, щоб полегшити свої «страждання», наприклад, протирають вушну раковину бальзамом,який їм порадили «добрі» знайомі. Однак запах не припияється, а згодом починаються невеликі гнійні виділенння,собака починає нервуватися, постійно пробуючи почухати об щось свої вуха. Інколи біль спричинаяє навіть агресію у собак  і мало хто підозрює, що їхня собачка підхопила отит,який переростає у серйозні проблемки (розрощення тканин, котрі вистилають із середини слуховий прохід, утворення бородавок, роз’їдання барабанної перетинки накопиченим гноєм). А це у майбутньому може призвести до абсцесів. І як говорить статистика,у ветеринарні клініки хазяїни приводять собачок уже із запущеними хворобами…

Звичайно,студенти старших курсів вже вивчали ці хвороби, проте,мало хто з них бачив «на живо» певні захворювання. А  на семінарі була чудова можливістьзакріпити свої знання, про все розпитати досвідчених ветлікарів, дізнатися про нові препарати і почути думку лекторів,  як саме вони лікували і з якими проблемами зустрічалися. А після цього додати величезний + до своїх знань.

Наприкінці семінару найактивніші учасники отримали дуже приємні призи від організаторів. 

 

Ліна Вислоцька, студентка  1 курсу ФВМ

load page 0.066575 second, load CPU 0.25