11-12 травня 2017 року у Львівському національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького проходила Міжнародна конференція – «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького».

Метою діяльності конференції було створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах, розвиток в них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, популяризація різних галузей науки та розвиток інноваційної діяльності.

Міжнародна конференція «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького» виступає тією сполучною ланкою, яка дозволяє обговорювати та бути у курсі всіх нових наукових поглядів, одержувати необхідну для освідомлення та аналізу інформацію як по Україні, так і за її межами.

Конференція пройшла на високому рівні, факультет харчових технологій та біотехнології представив 123 наукові студентські доповіді, зокрема колегами із Національного університету харчових технологій (м. Київ), Одеської національної академії харчових технологій (м. Одеса), Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів), Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів), Харківського державного університету харчування і торгівлі (м. Харків), Львівського коледжу м’ясної та молочної промисловості. Основні тематики, що висвітлювались на секціях факультету харчових технологій та екології були: Інноваційні технології м’ясного та олійно-жирового виробництва; Сучасні технології в молочній галузі та інновації у біотехнології; Розробки в галузі природничих і технічних наук.

Висловлюємо слова вдячності та щиро вітаємо учасників Міжнародної конференції «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького». Пам’ятайте, що кожен фініш – це новий старт. У Вас високий науковий потенціал, тож використайте його для вирішення проблем сьогодення. Успіхів Вам, наукових здобутків, творчого натхнення і не зупинятися на досягнутому!

Щира подяка за сприяння: ректорату університету, деканату факультету харчових технологій та біотехнології, голові молодих вчених факультету харчових технологій та біотехнології, студентам, науково-педагогічним працівникам факультету харчових технологій та біотехнології.

load page 0.071358 second, load CPU 0