22 грудня проведено практичне заняття в умовах м’ясного відділу супермаркету «Сільпо» зі студентами 2-го курсу СП та 4-го курсу факультету харчових технологій під керівництвом доцентів Басараб І.М., Ромашко І.С. і асистента Молдаванової Л.К.

Заняття проведене згідно навчального плану дисципліни «Технологія галузі».

Студенти побачили сортову розробку м’яса яловичини, свинини, баранини, кролів та птиці. Ознайомились з технологією виготовлення широкого спектру напівфабрикатів різних видів забійних тварин.

Ознайомились з будовою та принципом роботи сучасної камери дозрівання м’яса, яке користується великим попитом у споживачів.

Під час заняття студенти ознайомились з широким асортиментом ковбасних виробів та копченостей, які виготовляються на новітньому обладнанні, встановленому в торговому залі.

За час відвідання супермаркету «Сільпо» студенти змогли познайомитись із роботою та спеціалізацією численних відділів із продажу  харчових продуктів, виготовлення сирів, кондитерських та хлібобулочних виробів власного виробництва.

Мережа «Сільпо» належить торговельній корпорації FozzyGroup – це велика торгова мережа продовольчо-промислових супермаркетів, яка виготовляє і реалізує товари під власною торговою маркою в широкому асортименті високої якості.

Компанія активно  запрошує на роботу студентів; сприяє проходженню виробничих практик, пропонує гнучкий графік їх роботи та швидке набуття практичних навиків численних професій для студентської молоді.

Заняття завершилось смачною дегустацією продуктів власного виробництва. Студенти взяли активну участь в обговорення проведеного заняття і охоче ділились враженнями з менеджером персоналу Ольгою Константинівною Бріжанкіною.

Висловлюємо щиру подяку керівництву університету та ФХТБ за сприяння у проведенні виїзного заняття. Сердечно вдячні за якісну та змістовну організацію проведення занять менеджеру з перосоналу Бріжанкіній Ользі Константинівні, та керуючому супермаркету Лучківу Ігору Михайловичу, та надіємось на подальшу плідну співпрацю.