13 липня 2017 року на факультеті економіки та менеджменту відбулися урочисті збори з нагоди випуску бакалаврів спеціальностей «Менеджмент» та «Маркетинг». Випускників, батьків, викладачів і гостей урочистостей привітав перший проректор Турко Ігор Богданович. З вітальним словом виступив і декан факультету Гримак Олег Ярославович, який побажав випускникам щасливої долі, миру та великих професійних здобутків. Також святкові побажання пролунали і від деканів інших факультетів та завідувачів випускових кафедр.

Найактивніших студентів було відзначено грамотами за успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті факультету та університету.

Від імені випускників виступали старости груп Диндин Марія та Джура Вероніка, які від щирого серця подякувала керівництву та викладачам за якісну професійну підготовку, високий професіоналізм, розуміння та згадали найяскравіші моменти свого студентського життя.

Студенти отримали омріяні дипломи, відбулося остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів. Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості. А цей день залишиться у пам’яті учасників урочистості назавжди.

load page 5.211939 second, load CPU 0.09