Вчора, 7 вересня 2017 року, на факультеті економіки та менеджменту відбулися збори трудового колективу, на яких був присутній ректор університету професор Стибель Володимир Володимирович. На порядку денному був звіт декана факультету Гримака Олега Ярославовича про проведену роботу за минулий навчальний рік.

Уже стало традицією проводити збори трудового колективу факультету саме на початку нового навчального року, адже саме у вересні можна звітувати про проведену роботу за попередній рік, а також, що найголовніше, підсумувати результати профорієнтаційної роботи та зробити порівняльний аналіз набору студентів. У своїй доповіді декан відзначив як позитивні, так і негативні моменти в роботі, а також окреслив основні напрямки діяльності на новий навчальний рік. Олег Ярославлвич також акцентував увагу на необхідності налагодження міжнародних зв’язків на факультеті, нагадавши, що зараз можливості стали набагато ширшими і їх слід використовувати.

Декан поінформував трудовий колектив про початок роботи  в університеті Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, тож  вимоги до навчальної роботи будуть зростати. Далі проаналізував навчальну роботу і відзначив студентів, які брали участь у наукових олімпіадах і конкурсах студентських наукових робіт.

На завершення підбито підсумки профорієнтаційної роботи. Подарунковими сертифікатами на придбання канцелярських товарів були відзначені кафедри маркетингу та інформаційних технологій у менеджменті, працівники яких найактивніше долучились до набору студентів на факультет. Усі викладачі, які брали участь у профорієнтаційній роботі, були нагороджені подяками.

Підсумував засідання ректор університету, сказавши, що факультет економіки та менеджменту, незважаючи на загрозливе становище ще буквально два роки тому, зумів не лише зберегти себе як окрема структурна одиниця в університеті, але й нарощує  позиції.

Також Володимир Стибель побажав колективові факультету успішного й плідного навчального року.