Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

<НОВИНИ>

У лютому 2017 року склали державну атестацію студенти заочної форми навчання освітнього рівня «магістр»  всіх спеціальностей університету. Відбулось урочисте оприлюднення результатів роботи викладачів і студентів, з яких стало зрозумілим – вона була плідною вже принаймні тому, що всі представлені до захисту кваліфікаційні магістерські роботи містять елементи наукової новизни та мають практичну цінність.

Під час захисту студенти продемонстрували розуміння галузевих проблем, необхідність і своєчасність їх розгляду задля потреб розвитку економіки держави, вільне володіння матеріалом, достатній рівень знань та органічне поєднання теоретичної і практичної підготовки.

Членів екзаменаційних комісій приємно втішила професійна підготовка магістрантів, адже на всі запитання отримано вичерпні відповіді.

Диплом, який є свідченням сумлінної праці та великого терпіння, - у руках. Натомість у серці – віра у світле майбутнє і ласкаву долю.

Від усього серця вітаємо наших магістрантів! Зичимо їм нових цікавих проектів, безліч можливостей, професійного визнання та вдосконалення в обраному ремеслі!