Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

<НОВИНИ>

На кафедрі ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни та загальної ветеринарної профілактики 7 березня студенти 1 курсу факультету ветеринарної гігієни, екології та права організували та провели Шевченківський вечір.

Тарас Шевченко – світоч української нації, був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все своє життя і творчість він присвятив українському народу. У творах поета завжди присутня мрія про ті часи, коли його країна буде незалежною соборною державою, шануватимуться мова, культура та історія українського народу, а люди будуть вільними та щасливими.

Т. Шевченко у своїй творчості гостро виступив проти соціально-національного гноблення українського народу. Талановита людина – талановита у всьому. Тарас Григорович є одним з найвидатніших майстрів українського образотворчого мистецтва. Відомі його праці станкового живопису, графіки, монументально-декоративного розпису та скульптури. Він також досконало володів технікою акварелі, олії, офорту, малюнка олівцем і пером. Отримав звання академіка гравірування.

Увесь світ знає Тараса Щевченка, у багатьох країнах йому встановлені пам'ятники, його твори перекладені усіма мовами світу. В Україні ім'ям Т.Щевченка названі навчальні заклади, театри, площі, вулиці, зокрема Національна опера України, Київський національний університет, центральний бульвар міста Києва. Пишаймося видатним сином українського народу, величним пророком нації – Тарасом Шевченком.

Читаймо ж Шевченка – з уважністю, подивом і захопленням, щоб, зрештою, зрозуміти, хто ми, яке наше призначення і яка свобода чекає на нас.

Ну що б, здавалося, слова...

Слова та голос — більш нічого.

А серце б'ється — ожива,

Як їх почує!.. Знать, од бога

І голос той, і ті слова

Ідуть меж люди! .....