Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

<НОВИНИ>

30 березня 2017 року на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права (кафедра екології та біології) відбувся виховний захід присвячений «Всесвітньому дню Землі». Метою якого було розширення знань студентів про природу, виховання інтересу до пізнання навколишнього середовища, любові до природи та бережливого ставлення до неї, сприяння активній участі у справі захисту навколишнього природного середовища.

У ньому взяли участь студенти 2-го та 3-го курсів ФВГЕП та їх куратори доцент Б.М. Калин та асистент Н.А.Ковальчук. Гостями даного заходу були: декан факультету Руслан Андрійович Пеленьо, заступник декана Галина Володимирівна Сус та колектив кафедри.

День Землі святкується у багатьох країнах у день весняного рівнодення, щоб відзначити момент, коли починається весна (у Північній півкулі) або осінь (у Південній).

Перша «одноразова» акція цього дня пройшла 1970 року в США. Її успіх окрилив організаторів, і з того часу святкування стало регулярним.

У 1990 році свято стало міжнародною акцією, учасниками якої були 200 млн. людей із 141 країни. А вже до 2000 року в акції взяли участь сотні мільйонів людей з 181 країни. Щороку 20-21 березня у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку дзвонить дзвін миру.

Взагалі, існує два свята, які належать до вшанування нашої планети – це Всесвітній день Землі та Міжнародний день Землі.

У 2009 році Генеральна Асамблея ООН оголосила Міжнародний день Матері-Землі і постановила відзначати його 22 квітня. Незважаючи на це, в деяких країнах все одно відзначають День Землі в день весняного рівнодення.

Даний виховний захід проходив у вигляді інтелектуальних змагань між студентами-екологами.

Студенти у всіх конкурсах приймали активну участь, демонстрували свою обізнаність, спостережливість та кмітливість.

Представлена інформація на цьому заході стала корисною не лише для студентів університету, а й для викладачів. Виховний захід був цікавим та приніс безліч позитивних емоцій як учасникам, так і гостям.