Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

<НОВИНИ>

Театр імені Марії Заньковецької відкритий у Львові 28 березня 1842 року і на момент відкриття був найбільшим театром Європи. Кредо театру –  глибокий національний зміст і культура світового рівня – ніколи не було зраджене, втілене в безлічі вистав, де пошук нових форм урівноважується збереженням традицій.

В січні 2002 року театр одержав статус Національного  академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької. Зараз театр  має досить великий репертуар, який постійно поновлюється новими виставами, серед працівників театру є багато Народних і Заслужених артистів України. Творчі зацікавлення Заньківчан мають надзвичайно широкий  діапазон: від творів національної та світової класики, сучасної вітчизняної  та зарубіжної драматургії – до імен, певного часу заборонених, і маловідомих назв. Жанрове розмаїття та багатство заньківчанської афіші вигідно вирізняються навіть серед рівнозначних колективів.

Співробітники та студенти нашого університету також мали гарну можливість побувати в Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької на виставі «Украдене щастя». Навіть із самого холу ти потрапляєш ніби до іншого світу — з гамірливої вулиці до спокійного, таємничого світу героїв, емоцій та дій. І важкі штори на дверях до глядацького залу ніби запрошують побачити, що ж буде далі. Перед початком вистави світло в залі погасло і тільки сцена була освічена кількома ліхтарями. У цей момент вона стала ніби центром усесвіту, усі дивилися тільки туди. Коли на сцені стали з’являтися герої, починаєш ніби приміряти на себе роль того героя, котрий найбільше тобі подобається. Те саме відбувається, коли читаєш книгу, бо, співчуваючи героєві, стежачи за його життям, сам ніби стаєш його другом чи знайомим, сусідом чи колегою. Але в театрі цей герой живий і перебуває за кілька метрів від тебе. «Хто у кого вкрав щастя?» - питання до найрепертуарнішого твору Івана Франка. Замислившись над цим, навіть непрофесійні критики знайдуть декілька відповідей, проте кожне покоління знаходить у цій виставі щось своє.

Колектив деканату факультету ветеринарної гігієни,екології та права щиро вдячний Профкому студентів та аспірантів за підтримку в організації проведення цього заходу.