Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

<НОВИНИ>

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

31 травня 2017 року Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, зокрема, кафедра екології та біології при факультеті ветеринарної гігієни, екології та права радо прийняли у себе дітей з багатодітних, малозабезпечених, опікунських сімей, дітей-сиріт та дітей з особливими потребами, які проживають на території Франківського району міста Львова.
Організатором даного заходу була асистент кафедри екології та біології Ковальчук Надія Антонівна. Пізнавальну та цікаву екскурсію по кафедрі учасникам провів асистент Флюнт Ростислав Богданович.

Діти мали змогу ознайомитися з експонатами міколого-ботанічного та зоологічного музею кафедри екології та біології. Учнів одразу захопила надзвичайно різноманітна і цікава зоологічна колекція, вони ніби раптово переступили поріг фантастичного світу, де в одному місці “живуть” такі чудові істоти.

Також надзвичайно цікаву екскурсію Народним музеєм історії університету провів доцент кафедри годівлі тварин і технології кормів Слобода Олег Михайлович. Діти почули історію університету з 1881 року, дізналися про першого ректора і навіть мали змогу оглянути його робоче місце і посидіти за його столом, які збереглися ще з того часу.

Учні задавали безліч запитань і були дуже задоволені.

Львівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відзначив подякою Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького за підтримку меценатства та благодійництва.

Такі заходи, які організувують працівники відділу соціальної роботи Франківського району формують в учнях потяг до пізнання нового, і допомагають у виборі майбутньої професії, адже через декілька років багато хто з них стануть студентами.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.